Kultúra v obci

Kultúrna akcia - Zabíjačka v priamom prenose

Komisia pre šport, kultúru a školstvo pri obecnom zastupiteľstve v spolupráci s Obcou Radoľa Vás srdečne pozýva na ,,Zabíjačku" v priamom prenose, ktorá sa uskutoční v sobotu 18. februára 2012 so začiatkom o 9.30h v priestoroch pri Obecnom úrade v Radoli a od 12,00h predaj zabíjačkových špecialít: zabíjačková kapustnica, jaternice a klobásové mäso.

Kultúrna akcia - Pochovávanie basy

Komisia pre šport, kultúru a školstvo pri obecnom zastupiteľstve v spolupráci s Obcou Radoľa a Základnou organizáciou Jednoty dôchodcov Slovenska v Radoli organizuje v obci fašiangové podujatie, ktoré sa bude konať v utorok 21. februára 2012.
Fašiangový sprievod Vás bude zabávať v uliciach obce. K sprievodu sa môže pripojiť každý občan obce, čím prispeje k výbornej nálade. 
Srdečne pozývame aj na Fašiangovú veselicu, ktorá sa začína o 19 – tej hodine v sále obecného úradu. Nebude chýbať hudba, tanec, spev, fašiangové šišky a veselá zábava.
Vyvrcholením bude o 23-tej hodine ,,Pochovávanie basy“, kedy sa spoločne rozlúčime so starou basou a uložíme ju na odpočinok až do Veľkej noci.